Zaya (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Resources
pl: Zasoby

en: Teaser
pl: Skrót

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Example
pl: Przykład

en: Card
pl: Karta

en: Resource
pl: Zasób

en: Progress
pl: Postęp

en: Skill
pl: Umiejętność

en: Skills
pl: Umiejętności
