Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: On
ru: Вкл

en: Resources
ru: Ресурсы

en: Teaser
ru: Анонс

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Example
ru: Пример

en: Card
ru: Карточка

en: Resource
ru: Ресурс

en: Progress
ru: Прогресс

en: Skill
ru: Навык

en: Skills
ru: Навыки
