Zaya (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: On
sv: På

en: Resources
sv: Resurser

en: Teaser
sv: Ingress

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Example
sv: Exempel

en: Card
sv: Kort

en: Resource
sv: Resurs

en: Progress
sv: Framsteg
