Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: On
ta: சரி

en: Resources
ta: வளங்கள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Resource
ta: வளம்
