Zaya (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: On
tr: Açık

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Teaser
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Example
tr: Örnek

en: Card
tr: Kart
