Zaya (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: On
uk: Увімкнено

en: Resources
uk: Ресурси

en: Teaser
uk: Анонс

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Example
uk: Приклад

en: Chapter
uk: Глава

en: Card
uk: Картка

en: Resource
uk: Ресурс

en: Progress
uk: Поступ
