Zaya (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Example
vi: Ví dụ

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Progress
vi: Tiến hành
