Zen (8.x-7.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Comments
az: Şərhlər

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: Preview
az: Önizləmə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Status message
az: Status mesajı
