Zen (8.x-7.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Comments
bs: Komentari

en: new
bs: novi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Preview
bs: Pregled

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
