Zen (8.x-7.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
lt: Lengvesniam temo kūrimui, temų registras perkuriamas kiekvieno puslapio užklausimo metu. <em>Labai</em> svarbu šią  <a href="!link">funkcija išjungti</a> paruoštoje svetainėje.

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
