Zen (8.x-7.0-alpha15) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош
