Zen (8.x-7.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
