Zendesk Forms (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Your name
he: שם

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Send
he: שלח
