Zendesk Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Your e-mail address
sl: Vaš e-mail naslov

en: Send
sl: Pošlji
