Zendesk Forms (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Your e-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​

en: Send
km: ផ្ញើ
