Zendesk Forms (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Your e-mail address
sv: Din e-postadress

en: Send
sv: Skicka
