Zoho ZeptoMail (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: settings
fr: paramètres

en: Mail
fr: Courriel

en: Recipient
fr: Destinataire

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur
