Zoho ZeptoMail (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: settings
pt: configurações

en: Mail
pt: E-mail

en: Recipient
pt: Destinatário

en: From name
pt: Nome do remetente

en: From address
pt: Endereço do remetente
