Zoho ZeptoMail (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: settings
ru: настройки

en: Mail
ru: Почта

en: Recipient
ru: Получатель

en: From name
ru: Имя отправителя

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Test email
ru: Тестовая электронная почта
