Zero Point (8.x-1.13) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: No
eu: Ez

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Large
eu: Handia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Up
eu: Gora

en: Forum
eu: Foroa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Button
eu: Botoia

en: Tools
eu: Tresnak

en: ago
eu: duela

en: Topics
eu: Gaiak

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Font family
eu: Letra familia

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
