Zero Point (8.x-1.18) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: No
ur: نہیں

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Normal
ur: عمومی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
