Zero Point (8.x-1.19) - en to az translation catalogue (73 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: No
az: Xeyir

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Up
az: Yuxarı

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Button
az: Düymə

en: Tools
az: Alətlər

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last page
az: Son səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Date only
az: Yalnız tarix

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: narrow
az: dar

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin

en: @title sub-navigation
az: @title alt naviqasiyası
