Zero Point (8.x-1.26) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Content
oc: Contengut

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Large
oc: Grand

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: n/a
oc: n/d

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Up
oc: Naut

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: ago
oc: i a

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Posts
oc: Contribucions

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Clean
oc: Escafar

en: Style
oc: Estil

en: New
oc: Novèl

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Orange
oc: Irange

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: User 1
oc: Utilizaire 1

en: User 2
oc: Utilizaire 2

en: User 3
oc: Utilizaire 3

en: User 4
oc: Utilizaire 4

en: User 5
oc: Utilizaire 5

en: User 6
oc: Utilizaire 6

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Nature
oc: Natura

en: User 7
oc: Utilizaire 7

en: User 8
oc: Utilizaire 8

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Plum
oc: Pruna

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Slide 1
oc: Diapositiva 1

en: Slide 2
oc: Diapositiva 2

en: Slide 3
oc: Diapositiva 3
