Zero Point (8.x-1.27) - en to gl translation catalogue (72 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: No
gl: Non

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Updated
gl: Actualizado

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Up
gl: Arriba

en: Forum
gl: Foro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Button
gl: Botón

en: Tools
gl: Ferramentas

en: ago
gl: fai

en: Topics
gl: Temas

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Posts
gl: Entradas

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Clean
gl: Limpar

en: Style
gl: Estilo

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Plum
gl: Cirola

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
