Zero Point (8.x-1.27) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
