Zero Point (8.x-1.28) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Large
bg: Голям

en: Updated
bg: Обновено

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Button
bg: Бутон

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Right
bg: Дясно

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
