Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Register
rw: Iyandikishe

en: List
rw: Urutonde

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
