Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (57 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: More
sq: Akoma

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Path
sq: Pozicioni

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Picture
sq: Fotografia

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Count
sq: Numri

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Table
sq: Tabela

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
