Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (82 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Picture
ku: وێنە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Role
ku: ڕۆل

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Print
ku: چاپکردن

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Taxonomy term page
ku: پەڕەی واژەی پۆلێن

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
