Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (152 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Count
lt: Skaičius

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Table
lt: Lentelė

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Print
lt: Spausdinti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
