Ziggurat (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (82 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
