Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (120 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Audio
be: Аўдыё

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Count
be: Колькасць

en: Normal
be: Нармальны

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Role
be: Роля

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Entity
be: Сутнасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: Grid
be: Сетка

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Print
be: Друк

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Block type
be: Тып блоку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: There are no custom blocks available.
be: Няма даступных уласных блокаў.
