Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (172 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Count
lv: Skaits

en: Normal
lv: Normāls

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Extra
lv: Ekstra

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Alignment
lv: Novietojums

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Editor
lv: Redaktors

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Print
lv: Drukāt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Citation
lv: Atsauce

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Video file
lv: Video fails

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Styles
lv: Stili

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
