Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (126 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: More
az: Daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Picture
az: Şəkil

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last access
az: Son icazə

en: Count
az: Say

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Member for
az: üçün üzv

en: Alignment
az: Nizamlama

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Glossary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Oldest first
az: Köhnə ilk

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Permission
az: İcazə

en: Grid
az: Cədvəl

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Print
az: Çap et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Block type
az: Blok növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Video file
az: Video fayl

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Styles
az: Üslublar

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun
