Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (50 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Picture
dz: པར།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
