Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (150 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Picture
eu: Irudia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Role
eu: Rol

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Close
eu: Itxi

en: Full
eu: Osoa

en: Approved
eu: Onartuta

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Middle
eu: Erdian

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Simple
eu: Sinplea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: Permission
eu: Baimena

en: Grid
eu: Sareta

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Print
eu: Inprimatu

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Styles
eu: Estiloak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Typography
eu: Tipografia

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
