Ziggurat (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (165 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: Attachment
gl: Anexo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Count
gl: Contar

en: Last update
gl: Última actualización

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Attributes
gl: Atributos

en: Role
gl: Rol

en: Provider
gl: Proveedor

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Approved
gl: Aprobado

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Middle
gl: Medio

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Grid
gl: Grella

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Animation
gl: Animación

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Print
gl: Imprimir

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Citation
gl: Citación

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Primary
gl: Primario

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Color 1
gl: Cor 1

en: Color 2
gl: Cor 2

en: Not Approved
gl: Rexeitado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Styles
gl: Estilos

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
