Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (242 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: More
hu: Több

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Picture
hu: Kép

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Count
hu: Mennyiség

en: Normal
hu: Általános

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Mobile
hu: Mobil

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Role
hu: Szerepkör

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Middle
hu: Közép

en: Alignment
hu: Igazítás

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: Video
hu: Videó

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Changed
hu: Módosítva

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: Color Palette
hu: Színpaletta

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Oldest first
hu: Régebbiek előre

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Used in
hu: Ez használja

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Grid
hu: Rács

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Publications
hu: Közlemények

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Animation
hu: Animáció

en: Offset
hu: Eltolás

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Short Title
hu: Rövid cím

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Citation
hu: Idézet

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Video file
hu: Videófájl

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Not Approved
hu: Nem elfogadott

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Styles
hu: Stílusok

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: Fix 404 pages
hu: 404-es oldalak javítása

en: Quarter
hu: Negyed

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Half
hu: Fele

en: Master
hu: Mester

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: No Background
hu: Nincs háttér

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: Redirect 404
hu: 404-es hiba átirányítása

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Custom block library
hu: Egyéni blokkok könyvtára

en: Registering module
hu: Használó modul

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: File usage
hu: Fájl használata

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Find and manage custom blocks.
hu: Egyéni blokkok keresése és kezelése.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: All content, by letter.
hu: Minden tartalom, kezdőbetűk szerint csoportosítva.

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: Media name
hu: Média neve

en: List of redirects
hu: Átirányítások listája

en: There is no redirect yet.
hu: Még nincsenek átirányítások.

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: There are no custom blocks available.
hu: Nem érhetőek el egyéni blokkok.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Name (A-Z)
hu: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu: Név (Z-A)

en: Edit {{ name }}
hu: {{ name }} szerkesztése

en: Widget (table)
hu: Felületi elem (táblázat)

en: Delete {{ name }}
hu: {{ name }} törlése
