Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (80 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Full
ka: სრული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
