Ziggurat (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Role
sr: Улога

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Glossary
sr: Речник

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Print
sr: Штампај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
