Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (108 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Attachment
hr: Prilog

en: Picture
hr: Slika

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Count
hr: Broj

en: Normal
hr: Normalno

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Advanced
hr: Napredno

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Widget
hr: Cinculator

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Attributes
hr: Atributi

en: Role
hr: Uloga

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Member for
hr: Član već

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Print
hr: Ispis

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Styles
hr: Stilovi

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
