Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (32 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
