Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (203 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Audio
et: Heli

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Count
et: Arv

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Alignment
et: Joondus

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Simple
et: Lihtne

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Editor
et: Redaktor

en: Audio file
et: Helifail

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Print
et: Prindi

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Video file
et: Video fail

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Styles
et: Stiilid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Spacing
et: Reavahe

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Quarter
et: Kvartal

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Extra Large
et: Suurim

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
