Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (75 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
