Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Medium
ast: Mediu

en: Close
ast: Zarrar
