Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Medium
ca: Mitjana

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Tools
ca: Eines

en: Close
ca: Tanca

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
