Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Medium
el: Μέσο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
