Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Email
he: דוא"ל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Medium
he: בינוני

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Tools
he: כלים

en: Close
he: סגירה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
