Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Email
hi: ईमेल

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Medium
hi: माध्यम

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Tools
hi: उपकरण

en: Close
hi: बंद करे

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
