Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Email
hr: E-pošta

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Tools
hr: Alati

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
